Oglądaj Bielsat TV z zagranicy | Darmowa polska telewizja
SE USA UK DE FR NL PL BR AU IT CA ES CH HK AT

Poniżej możesz zobaczyć garstkę najpopularniejszych które mamy do zaoferowania
Prosze kliknij na flagę państwa aby rozpocząć wyszukiwanie ulubionych kanałów danego państwa.Belsat TV

Telewizja satelitarna skierowana na odbiorców w Polsce i na Białorusi. Jej celem jest zapewnienie alternatywy dla cenzury białoruskiej państwowej telewizji. Jej hasłem jest "Biełsat - Twoje prawo do wyboru". Transmisje kanałów są w języku białoruskim i rosyjskim, i ma na ona celu dostarczenie rozrywki i wiadomości o standardzie porównywalnym do głównych kanałów telewizyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tworzona głównie w Polsce, gdzie istnieje znaczna mniejszość białoruska, Biełsat jest prowadzony pod patronatem polskiej państwowej telewizji (TVP). Telewizja rozpoczęła nadawanie w dniu 10 grudnia 2007. Kanał prowadzony jest przez około 70 dziennikarzy zlokalizowanych w Polsce, Białorusi i Litwie. Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka nazwał Biełsat "głupim, wrogim projektem".


Oglądaj telewizję online JUŻ TERAZ

Oglądaj kanały telewizyjne za pomocą sieci VPN

Oglądaj Bielsat TV z zagranicy | Darmowa polska telewizja

Oglądaj Bielsat TV z zagranicy za pomocą sieci VPN
Dodaj swój kanał telewizyjny

ChillGlobal obsługuje tysiące kanałów telewizyjnych z 15 krajów uczestniczących w usłudze ale możliwe, że mogliśmy przeoczyć kilka!
Kliknąłeś/aś na właściwą flagę państwa i dokładnie przeglądnąłeś/aś wszystkie dostępne kanały i nadal czujesz, że czegoś brakuje? Wypełnij poniższy formularz a my dodamy Twój kanał dla Ciebie!
Formularz przesłany pomyślnie.
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dołożymy wszelkich starań, aby dodać swój kanał jak najszybciej.

The ChillGlobal Team

Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...