Oglądaj TV Puls z zagranicy | Darmowa polska telewizja
SE USA UK DE FR NL PL BR AU IT CA ES CH HK AT

Poniżej możesz zobaczyć garstkę najpopularniejszych które mamy do zaoferowania
Prosze kliknij na flagę państwa aby rozpocząć wyszukiwanie ulubionych kanałów danego państwa.TV Puls

TV Puls to polska komercyjna stacja telewizyjna, która została oparta na Telewizji Niepokalanów przy wsparciu takich firm jak PKN Orlen, KGHM Polska, PZU Życie, Prokom i który rozpoczął nadawanie w marcu 2001 roku, a z powodu problemów finansowych, zakończył nadawanie 1 kwietnia 2003 roku. Z pomocą prywatnej firmy Antena 1 i właściciela Polsatu Zygmunt Solorza TV Puls w czerwcu 2003 wznowiła nadawanie. Do niedawna, program stacji był w dużej mierze poświęcony zagadnieniom katolickim, ponieważ większość firmy akcji była własnością Zakonu Franciszkanów.

W 2007 roku News Corporation nabyła 35% akcji co rozpoczęło szereg zmian w ramówce kanału. Zmieniony kanał, z nowym logo i programem telewizyjnym nastawionym na szersze grono odbiorców rozpoczął nadawanie w dniu 28 października 2007. W tym samym dniu TV Puls rozpoczął nadawanie nowego programu informacyjnego - "Puls Raportu". Jednak w dniu 16 lipca 2008 roku zdecydowano się usunąć program z harmonogramu. Powodem tej decyzji były słabe wyniki oglądalności oraz zbyt wysokie koszty produkcji. W dniu 3 listopada 2008 roku ogłoszono, że News Corporation sprzedał swoje 35% udziałów dla pozostałych akcjonariuszy.

Kanał nadal się rozwija. Nastawiony jest na programy rozrywkowe, seriale i programy dokumentalne. TV Puls w czerwcu 2010 roku otrzymał koncesję na nadawanie kanału dla dzieci i młodzieży Puls 2 (uruchomiony w dniu 19 lipca 2012 roku).


Oglądaj telewizję online JUŻ TERAZ

Oglądaj kanały telewizyjne za pomocą sieci VPN

Oglądaj TV Puls z zagranicy | Darmowa polska telewizja

Oglądaj TV Puls z zagranicy za pomocą sieci VPN
Dodaj swój kanał telewizyjny

ChillGlobal obsługuje tysiące kanałów telewizyjnych z 15 krajów uczestniczących w usłudze ale możliwe, że mogliśmy przeoczyć kilka!
Kliknąłeś/aś na właściwą flagę państwa i dokładnie przeglądnąłeś/aś wszystkie dostępne kanały i nadal czujesz, że czegoś brakuje? Wypełnij poniższy formularz a my dodamy Twój kanał dla Ciebie!
Formularz przesłany pomyślnie.
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dołożymy wszelkich starań, aby dodać swój kanał jak najszybciej.

The ChillGlobal Team

Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...