Oglądaj TVN 7 z zagranicy | Darmowa polska telewizja
SE USA UK DE FR NL PL BR AU IT CA ES CH HK AT

Poniżej możesz zobaczyć garstkę najpopularniejszych które mamy do zaoferowania
Prosze kliknij na flagę państwa aby rozpocząć wyszukiwanie ulubionych kanałów danego państwa.TVN 7

 

TVN 7 to polski kanał telewizyjny specjalizujący się w filmach akcji, dramacie i komedii. Kanał został uruchomiony w marcu 2002 roku, zastępując RTL 7. Jest częścią sieci TVN której właścicielem jest Scripps Networks Interactive.

Oferuje on popularne seriale zagraniczne takie jak Plotkara, Przyjaciele, One Tree Hill, Detektyw Monk, The Following, Prison Break, Violetta czy NCIS oraz lokalne polskie produkcje. Jest on dostępny za pośrednictwem telewizji kablowej i usług satelitarnych i jest to jeden z najbardziej popularnych kanałów w Polsce według danych AGB Nielsen Media Research.

Na jesieni 2001 roku, RTL 7 został przejęty przez TVN, drugiego co do wielkości właściciela polskiej sieci telewizyjnej. W marcu 2002 roku RTL 7 został zastąpiony przez TVN Siedem. Kanał przedstawił nowy program i logo.


Oglądaj telewizję online JUŻ TERAZ

Oglądaj kanały telewizyjne za pomocą sieci VPN

Oglądaj TVN 7 z zagranicy | Darmowa polska telewizja

Oglądaj TVN 7 z zagranicy za pomocą sieci VPN
Dodaj swój kanał telewizyjny

ChillGlobal obsługuje tysiące kanałów telewizyjnych z 15 krajów uczestniczących w usłudze ale możliwe, że mogliśmy przeoczyć kilka!
Kliknąłeś/aś na właściwą flagę państwa i dokładnie przeglądnąłeś/aś wszystkie dostępne kanały i nadal czujesz, że czegoś brakuje? Wypełnij poniższy formularz a my dodamy Twój kanał dla Ciebie!
Formularz przesłany pomyślnie.
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dołożymy wszelkich starań, aby dodać swój kanał jak najszybciej.

The ChillGlobal Team

Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...