Oglądaj TVN24 z zagranicy | Darmowa polska telewizja
SE USA UK DE FR NL PL BR AU IT CA ES CH HK AT

Poniżej możesz zobaczyć garstkę najpopularniejszych które mamy do zaoferowania
Prosze kliknij na flagę państwa aby rozpocząć wyszukiwanie ulubionych kanałów danego państwa.TVN24

TVN24 jest pierwszym polskim 24-godzinny kanałem informacyjnym, który rozpoczął nadawanie 9 sierpnia 2001. Jako część sieci TVN, TVN24 jest własnością Grupy ITI. Kanał zyskał szerszą popularność po atakach w USA z 11 września 2001, który jako pierwszy relacjonował to wydarzenie. Jest on dostępny na wszystkich platformach cyfrowych w Polsce (Cyfrowy Polsat, n oraz Cyfra +), a także w większości sieci kablowych, a także w niektórych sieciach w innych krajach, w tym USA (DISH Network) i Niemiec. Korzysta on z transmisji na żywo, a sygnał audio TVN24's może być również odbierany przez Internet.

Zespół TVN24 jest również odpowiedzialny za wiadomości TVN (Fakty), a także za kanał meteorologiczny TVN Meteo. Podczas dużych wydarzeń TVN24 jest transmitowana na żywo przez TVN, który ma znacznie szerszy zasięg obioru.

TVN24 jest pierwszym HD kanał informacyjnym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

TVN24 emituje audycje informacyjne i podsumowania co pół godziny przez całą dobę. Jego inne najpopularniejsze programy to Fakty i TVN24.


Oglądaj telewizję online JUŻ TERAZ

Oglądaj kanały telewizyjne za pomocą sieci VPN

Oglądaj TVN24 z zagranicy | Darmowa polska telewizja

Oglądaj TVN24 z zagranicy za pomocą sieci VPN
Dodaj swój kanał telewizyjny

ChillGlobal obsługuje tysiące kanałów telewizyjnych z 15 krajów uczestniczących w usłudze ale możliwe, że mogliśmy przeoczyć kilka!
Kliknąłeś/aś na właściwą flagę państwa i dokładnie przeglądnąłeś/aś wszystkie dostępne kanały i nadal czujesz, że czegoś brakuje? Wypełnij poniższy formularz a my dodamy Twój kanał dla Ciebie!
Formularz przesłany pomyślnie.
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dołożymy wszelkich starań, aby dodać swój kanał jak najszybciej.

The ChillGlobal Team

Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...