Oglądaj TVP2 z zagranicy | Darmowa polska telewizja
SE USA UK DE FR NL PL BR AU IT CA ES CH HK AT

Poniżej możesz zobaczyć garstkę najpopularniejszych które mamy do zaoferowania
Prosze kliknij na flagę państwa aby rozpocząć wyszukiwanie ulubionych kanałów danego państwa.TVP2

Jej zróżnicowany program zawiera wszystkie rodzaje programów (filmy dokumentalne, wiadomości, bajki, filmy historyczne, talk-show, teleturnieje) choć głównie koncentruje się na rozrywce: kabaretach, koncertach, dyskusjach tematycznych i programach podróżniczych.

TVP2 (TVP Dwa, Program II Telewizji Polskiej, "Dwójka") jest polskim nurtem publicznego kanału telewizyjnego prowadzonego przez TVP. TVP2 rozpoczęła transmisję w październiku 1970.

Warto nadmienić że poza transmisją SD, TVP2 jest również dostępna w HD. Transmisja testowa wersji HD rozpoczęła się w styczniu 2011 roku, a później w czerwcu 2012 TVP2 HD rozpoczęła stałą transmisję, która zbiegła się w czasie z mistrzostwami UEFA Euro 2012.

Obecny program oferuje rozrywkę, seriale dokumentalne, sport, wiadomości i seriale takie jak: tj Doktor House (House), CSI, Współczesna rodzina (Modern Family), Scandal, Castle i Brzydula Betty i wiele innych.


Oglądaj telewizję online JUŻ TERAZ

Oglądaj kanały telewizyjne za pomocą sieci VPN

Oglądaj TVP2 z zagranicy | Darmowa polska telewizja

Oglądaj TVP2 z zagranicy za pomocą sieci VPN
Dodaj swój kanał telewizyjny

ChillGlobal obsługuje tysiące kanałów telewizyjnych z 15 krajów uczestniczących w usłudze ale możliwe, że mogliśmy przeoczyć kilka!
Kliknąłeś/aś na właściwą flagę państwa i dokładnie przeglądnąłeś/aś wszystkie dostępne kanały i nadal czujesz, że czegoś brakuje? Wypełnij poniższy formularz a my dodamy Twój kanał dla Ciebie!
Formularz przesłany pomyślnie.
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dołożymy wszelkich starań, aby dodać swój kanał jak najszybciej.

The ChillGlobal Team

Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...