Oglądaj TVP Regionalna z zagranicy | Darmowa polska telewizja
SE USA UK DE FR NL PL BR AU IT CA ES CH HK AT

Poniżej możesz zobaczyć garstkę najpopularniejszych które mamy do zaoferowania
Prosze kliknij na flagę państwa aby rozpocząć wyszukiwanie ulubionych kanałów danego państwa.TVP3

Stacja nadaje programy regionalne, w tym lokalne wiadomości i raporty.

TVP Regionalna (dawniej TVP3, znana również jako Regionalna Trójka i Program 3 Telewizji Polskiej) to polski kanał telewizyjny prowadzony przez nadawcę publicznego TVP i dedykowany polskim regionom. Posiada oddziały regionalne w większości dużych miast w Polsce i podobnie do Francji 3 we Francji czy we Włoszech Rai Tre, na kilka godzin każdego dnia nadaje programy regionalne, w tym lokalne wiadomości.

Na początku TVP Regionalna istniała tylko pod nazwą TVP i ich regionalnych oddziałów. Pod koniec 1990, wszystkie filie TVP zostały połączone w jedną sieć krajową, tworząc lokalne wiadomości, a także kilka programów, które były nadawane w całym kraju. W latach 2003-2007 w godzinach od 7:30 do 22:30, na jej antenie co godzinę emitowano ogólnopolskie programy informacyjne. Stacja była również używana jako kanał parlamentarny, transmitując posiedzenia Sejmu i inne ważne wydarzenia polityczne. W 2005 roku zostały stworzone cztery nowe biura regionalne: TVP Kraków, TVP Katowice, TVP Gdańsk i TVP Poznań. Następnie ilość ta została systematycznie zwiększona do liczby województw – 16.

W 2007 roku TVP3 został zastąpiona przez TVP Info. Kanał ten był nadawany regionalnie od 17:00 do 20:00 i od 21:45 do 22:15 każdego dnia.

W dniu 1 września 2013 lokalne programy zostały oddzielone od TVP Info i przeniosły się do reaktywowanej TVP Regionalnej. W rzeczywistości, TVP Regionalna nie jest pojedynczym kanałem, ale szesnastoma regionalnymi kanałami z lokalnymi programami (szczególnie od 18:00 do 22:15). Reszta harmonogramu wypełniona jest przez wspólny program z magazynów, audycji dokumentalnych i spraw bieżących.

Główne biura telewizji znajdują się w siedzibie TVP w centrum Warszawy. TVP Regionalną można oglądać za pośrednictwem telewizji kablowych lub napowietrznych sieci i za pośrednictwem DVB-T.


Oglądaj telewizję online JUŻ TERAZ

Oglądaj kanały telewizyjne za pomocą sieci VPN

Oglądaj TVP Regionalna z zagranicy | Darmowa polska telewizja

Oglądaj TVP Regionalna z zagranicy za pomocą sieci VPN
Dodaj swój kanał telewizyjny

ChillGlobal obsługuje tysiące kanałów telewizyjnych z 15 krajów uczestniczących w usłudze ale możliwe, że mogliśmy przeoczyć kilka!
Kliknąłeś/aś na właściwą flagę państwa i dokładnie przeglądnąłeś/aś wszystkie dostępne kanały i nadal czujesz, że czegoś brakuje? Wypełnij poniższy formularz a my dodamy Twój kanał dla Ciebie!
Formularz przesłany pomyślnie.
Dziękuję za Twoje wsparcie!
Dołożymy wszelkich starań, aby dodać swój kanał jak najszybciej.

The ChillGlobal Team

Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...