Dostęp online do kanałów z 15 państw niezależnie od Twojej lokalizacji

ChillGlobal zmieni Twoje życie! Na przykład pozwoli Ci oglądać telewizję z wybranego przez Ciebie kraju, dzięki czemu będziesz na bieżąco z interesującymi Cię wydarzeniami, niezależnie od tego gdzie postanowisz być! Świat stoi przed Tobą otworem!

Każdy powinien mieć możliwość dostępu do interesujących go treści bez obawy o ograniczenia geograficzne. Jesteśmy dumni ze stworzenia naszej wtyczki i wierzymy, że każdy kto z niej skorzysta będzie odrobinę szczęśliwszy i bardziej zrelaksowany.

Nasza oferta obejmuje serwis 15 państw i możesz z niej możesz korzystać z każdej lokalizacji na świecie. Zapomnij o męczącym buforowaniu! Nasze serwery gwarantują szybkie i stabilne łącze.

Nasz serwis obejmuje takie kraje jak: Australię, Austrię, Brazylię, Kanadę, Francję, Niemcy, Hong-Kong, Włochy, Holandię, Polskę, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone.

Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...