Our story

Nasza historia

ChillGlobal jest inteligentną wtyczką do przeglądarki internetowej, która pozwala na przeglądanie Internetu bez ograniczeń geograficznych. Naszemu zespołowi szwedzkich i niemieckich ekspertów technologii cyfrowej, deweloperów, przedsiębiorców i podróżników udało się stworzyć proste rozwiązanie dla każdego, kto chciałby uzyskać dostęp do Internetu bez ograniczeń. Nasze motto? Odblokuj świat!

Nasz cel: Internet bez granic.

Przez wiele lat szukaliśmy rozwiązania, które będzie idealne dla każdego. 95% wszystkich rozwiązań służących do odblokowywania stron internetowych jest stworzonych przez osoby dla których programowanie nie ma tajemnic. Mówią o VPN, DNS, proxy, tunelowaniu, a ich rozwiązania wymagają skomplikowanych instalacji i ustawień. Większość z tych rozwiązań nie jest wiarygodna. W tej sytuacji zdecydowaliśmy się zbudować nasze własne narzędzie. Stworzyliśmy ChillGlobal, rozwiązanie, które umożliwia ludziom dostęp do treści z dowolnego kraju na świecie. Nasza obietnica to dostarczenie usługi, która jest szybka, niezawodna i łatwa w obsłudze dla każdego.

Stworzyliśmy najbardziej funkcjonalne i najprostsze w obsłudze rozwiązanie na rynku.

Nasz zespół ekspertów technologicznych i programistów gwarantuje niezawodność naszych usług. Nasza społeczność użytkowników (cudzoziemcy w każdym wieku i osoby podróżujące służbowo) pomogły nam opracować to doskonałe doświadczenie. Zaistalowanie inteligentnej wtyczki ChillGlobal zajmuje tylko kilka sekund, i daje ona gwarancje bycia przyjazną dla wszystkich grup wiekowych użytkowników.

Gwarancja spokoju: nasz serwis jest zgodny z prawem.

ChillGlobal jest w 100% legalny. Nasz serwis umożliwia każdemu zgodne z obowiązującym prawem oglądanie ulubionych filmów i programów telewizyjnych z innego kraju bez żadnych ograniczeń geograficznych. W przeciwieństwie do IPTV lub dostawcy serwera box TV, oferujemy sieć szybkich serwerów, które łączą się bezpośrednio z krajem i treściami, do których chcesz uzyskać dostęp, niezależnie od Twojej lokalizacji.

Nasza pasja: ułatwienie życia poprzez odblokowanie świata!

ChillGlobal zmieni Twoje życie! Pozwoli na oglądanie telewizji gdziekolwiek jesteś. Dzięki naszej wtyczce odblokujesz świat i pozostaniesz na bieżąco z kulturą i ze wszystkimi nowinkami ze swojego kraju. Wierzymy, że każdy powinien mieć prawo dostępu do treści online, niezależnie od ich miejsca pobytu. Dlatego właśnie uruchomiliśmy tę niesamowitą obsługę i jesteśmy przekonani, że nasza wtyczka zmieni Twoje życie na lepsze!

Szczęśliwi z ChillGlobal!


Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...