Bycie niewidocznym w sieci, prywatność i inne powody, dla których warto mieć ChillGlobal

Bycie niewidocznym w sieci, prywatność i inne powody, dla których warto mieć ChillGlobal

Mamy 2016 rok i zdajemy sobie sprawę (lub przynajmniej jesteśmy coraz bardziej świadomi), że ostrożność w Internecie jest koniecznością. Niezwykle ważne jest abyśmy chronili nasze dane osobowe i byli pewni że "wielki brat" nie ma na nas oka. Niestety stajemy się coraz bardziej podatni na ataki hakerów, którzy są w stanie włamać się do kont osobistych i plików, a nawet ukraść naszą tożsamość (!).

Co zrobić żeby zapobiegać takim sytuacjom...? Jak być niewidocznym w Internecie...? Cóż, odpowiedź jest prosta: za pomocą narzędzia jakim jest ChillGlobal! Będziesz niewidoczny i przeglądał strony internetowe anonimowo, dzięki czemu poczujesz się pewniej i bezpieczniej. Poza aspektem prywatności, nasza inteligentna wtyczka do przeglądarki umożliwi Ci również dostęp do ograniczonych licencyjnie treści online.

Oto 4 powody związane z prywatnością, które przekonają Cię dlaczego warto zainstalować ChillGlobal już teraz.

1. Zapobieganie śledzenia haseł wyszukiwarki

Każde zapytanie, które wpiszesz w google lub inne wyszukiwarki są gromadzone i zapisywane do osobistego profilu. W ten sposób reklamodawcy wykorzystują te informacje osobowe w celu kierowania konkretnych reklam bezpośrednio na Ciebie. Czy masz wrażenie, że reklamy w magiczny sposób nagle wiedzą czego szukasz? Teraz już wiesz dlaczego - historia Twoich wyszukiwań została zapisana.

Narzędzie takie jak ChillGlobal uniemożliwi wyszukiwarkom śledzenie Ciebie i wszystkich Twoich danych historii wyszukiwania. ChillGlobal ma swoje serwery w każdym z 15 krajów uczestniczących w usłudze. ChillGlobal przekieruje Cię przez swoje serwery, przez co strony internetowe nie będą widziały adresu Twojego komputera a tym samym ukryta będzie aktywność Twojej wyszukiwarki. Uwaga: także ChillGlobal nie zapisuje żadnych danych lub aktywności online, dzięki czemu możesz być spokojny, że jesteś całkowicie niewidoczny!

2. Zapobieganie śledzenia przez właścicieli stron internetowych

Podobnie do wyszukiwarek, właściciele stron internetowych mogą śledzić każdy Twój ruch. Po wejściu na ich stronę internetową, mogą Cię nadal śledzić za pomocą Twojego adresu IP.

Webmasterzy mogą śledzić każdą Twoją działalność internetową, nawet jeśli wyczyścisz historię przeglądania, pamięć podręczną i usuniesz wszystkie zapisane pliki cookie. Dlatego też, jeśli naprawdę chcesz surfować po internecie bez obawy bycia śledzonym najpierw użyj ChillGlobal aby zmienić swój aktualny adres IP. Dzieki ChillGlobal możesz całkowicie ukryć swoją aktywność i być niewidoczny online.

3. Zapobieganie śledzenia adresu IP

Zasadniczo Twój adres IP to unikatowy identyfikator komputera w trybie online, co oznacza, że poprzez ten adres IP usługodawca internetowy może śledzić wszystkie działania w sieci, prowadzić rejestr oglądanych treści i zachować informację o każdej odwiedzanej przez Ciebie witrynie. Te informacje mogą być przetrzymwane nawet do 2 lat! Używając ChillGlobal będziesz mógł przeglądać strony internetowe za pomocą zdalnego adresu IP, dzieki czemu Twoja aktywności pozostanie w 100% anonimowa.

4. Zabezpiecz się przed zagrożeniami publicznych WiFi

W dzisiejszych czasach publiczne sieci WiFi można znajeźć niemal wszędzie! W kawiarniach, hotelach, lotniskach i lokalnych miejskich hot spotach. Są one zazwyczaj darmowe, super wygodne, ale także niefortunne. Publiczne WiFi jak się okazuje jest placem zabaw dla hakerów i innych ludzi chcących dokonać cyber ataków na nieświadomych użytkownikach sieci. Takie ataki są niezwykle proste w wykonaniu co wynika z faktu, że otwarte połączenie WiFi jest całkowicie niezabezpieczone. Oznacza to, że Twój osobisty ruch sieciowy jest widoczny dla wszystkich, a szczególnie informacje przesłane na nieszyfrowanych stronach (strony bez HTTPS na początku adresu URL). Nierzadko korzystanie z publicznych WiFi kończy się zainstalowaniem oprogramowania na komputerze bez Twojej wiedzy. Oprogramowanie to może z łatwością przechwytywać poufne informacje, takie jak nazwy użytkowników, hasła, e-mail, historię wyszukiwania a nawet numery kart kredytowych. Czy wiesz, że kradzież tożsamości jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych przestępstw internetowych? Dzięki połączeniu poprzez ChillGlobal, możesz być zupełnie niewidoczny i przeglądać internet anonimowo. Dzięki temu wszystkie Twoje dane osobiste i poufne informacje będą bezpieczne!

Są to 4 istotne powody związane z ochroną prywatności, dla których warto mieć ChillGlobal. Jeśli chcesz doświadczyć wszystkich korzyści, rozpocznij instalację ChillGlobal już teraz i wypróbuj naszą bezpłatną wersję próbną o wymiarze 20 godzin miesięcznie, co miesiąc! Zgadza się. Każdy miesiąc, co miesiąc.

Odwiedź i polub stronę FACEBOOK CHILLGLOBAL

 

Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...