Oglądaj polską rozrywkę!

Witamy w świecie seriali ChillGlobal wypełnionym najnowszymi produkcjami, które każdy musi zobaczyć! Nasz serwis umożliwia oglądanie ulubionych seriali telewizyjnych z 15 różnych krajów, niezależnie od swojego położenia.

Telewizja staje się coraz silniejszym medium. Popularność seriali i programów rozrywkowych rośnie i dawno już przestała odstawać od pełnometrażowych produkcji. Kanały takie jak Polsat, TVN czy TVP zapraszają do siebie najpopularniejsze gwiazdy kina i dostarczają swoim widzom niezapomniane przeżycia!

Brakuje Ci informacji na temat polityki? Nie zapomnij włączyć Kwadrans polityczny, Kawę na Ławę, lub Kropkę na I, Moniki Olejnik. Bądź na bierząco z polityką w kraju i nie przeocz najważnieszych komentarzy w jej sprawie.

Interesują Cię polskie muzyczne lub taneczne programy rozrywkowe? Udostępnimy Ci szereg programów takich jak Hit hit hurra, Voice of Poland, Bitwa na głosy, Aplauz aplauz, Mam talent, Must be the music czy Twoja twarz brzmi znajomo, które dostarczają Ci wielu niezapomnianych wrażeń i wypełniają leniwe wieczory.

A może jesteś fanem polskich seriali? Niezależnie czy wolisz komedie (Rodzinka.pl, Ranczo, Świat według Kiepskich), seriale kryminalne (Krew z krwi) czy seriale obyczajowe (Prawo Agaty, Ojciec Mateusz, Przyjaciółki) - zapewnimy Ci do dostęp do Twoich ulubionych produkcji niezależnie gdzie będziesz się znajdować na świecie!

Zapomnij o blokadach do swoich ulubionych talk-showów. Już dzisiaj oglądaj Kubę Wojewódzkiego czy Rozmowy w toku Ewy Drzyzgi bez ograniczeń.

Oblokujemy Ci niezliczoną ilość ulubionej rozrywki i programów które trzeba obejrzeć w zaledwie 20 sekund od rozpoczęcia rejestracji! Zapomnij o uciążliwym buforowaniu i goe-blokadach poza granicami Polski. Odblokuj Świat!

SZCZĘŚLIWI Z CHILLGLOBAL

 


Jak oglądać Ranczo gdy jestem poza granicami Polski | TVP

Jak oglądać Voice of Poland gdy jestem poza granicami Polski?

Jak oglądać Prawo Agaty gdy jestem poza granicami Polski?

Jak oglądać Przyjaciółki gdy jestem poza granicami Polski?

Jak oglądać Ojca Matusza gdy jestem poza granicami Polski?

Jak oglądać Rodzinkę.pl gdy jestem poza granicami Polski?

Jak oglądać Kubę Wojewódzkiego gdy jestem poza granicami Polski?

Jak oglądać Mam Talent gdy jestem poza granicami Polski?

Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...