Dlaczego ChillGlobal jest lepszy niż łącze VPN

Dlaczego ChillGlobal jest lepszy niż łącze VPN

Czy ChillGlobal jest łączem VPN? Tak i nie. Czy ChillGlobal jest lepsze niż łącze VPN? Tak!

Oferujemy podobną usługę jak łącze VPN (ChillGlobal korzysta z proxy), jednak ChillGlobal jest inteligentną wtyczką, a nie programem więc jest znacznie łatwiejszy w instalacji (i jej usunięciu). Nie potrzebujesz mieć technicznej wiedzy aby zainstalować ChillGlobal, podczas gdy ustawienie łączy VPN jej wymaga. Ponadto wtyczka ChillGlobal nie zabiera wiele miejsca na Twoim komputerze, bo jest zainstalowana w narzędziach Twojej wyszukiwarki. To kolejna przewaga ChillGlobal nad serwisami VPN.

ChillGlobal ponadto ukryje Twój prawdziwy adres IP i zamieni go na adres IP właściwego państwa aby umożliwić Ci dostęp do interesujących Cię treści.

Dlaczego ukrywamy adres IP?

Internet bywa niebezpiecznym miejscem. Nawet najbardziej ostrożni użytkownicy mogą stać się ofiarami kradzieży tożsamości lub nieświadomymi odbiorcami złośliwego oprogramowania. Dlatego najlepszym sposobem, aby chronić siebie i swój komputer przed hakerami jest chronienie prywatnego adresu IP. 

Trzy zalety ukrywania prywatnego adresu IP.

1. BEZPIECZEŃSTWO: Głównym powodem ukrywania swojego adresu IP jest zabezpieczenie komputera od niebezpiecznych sieci, hakerów i prób phishingu. W momencie gdy Twoj IP będzie niewidoczny, te potencjalne zagrożenia nie będą więcej istnieć.

2. PRYWATNOŚĆ: pozostaniesz w ukryciu, tak, że strony nie będą w stanie śledzić i monitorować Twoich działań online. Większość systemów śledzenia nie szkodzi Twojemu oprogramowaniu, ale bardzo ważnym jest aby nie dopuścić by Twoje dane i historia korzystania z Internetu wpadły w niepowołane ręce. Chronienie prywatnego adresu IP również przyczyni się do zmniejszenia ilości wyskakujących reklam i ukierunkowanych kampanii marketingowych.

3. DOSTĘP: Jeśli komputer jest częścią sieci, która ma ograniczony dostęp do przeglądania internetu z określonej lokalizacji geograficznej, ukryty adres IP pozwoli Ci na swobodne surfowanie po Internecie. Świat stoi przed Tobą otworem!

Jak ukryć swój adres IP?

Oczywiście z ChillGlobal! Aby otrzymać szybki i niezawodny serwis, najlepszym rozwiązaniem jest użycie inteligentnej wtyczki takiej jak ChillGlobal, która nie będzie wpływać na szybkość Internetu. ChillGlobal wykorzystuje własne serwery z każdego z 15 krajów uczestniczących. Ponadto, za pomocą tego narzędzia otrzymasz dodatkowo pewność, że wszystkie twoje dane staną się prywatne. Również ChillGlobal nie zapisuje żadnych Twoich danych więc korzystanie z Internetu jest całkowicie anonimowe.

ChillGlobal jest inteligentną wtyczką dla przeglądarki internetowej, która umożliwia oglądanie telewizji i filmów bez ograniczeń geograficznych. Jest to szybkie, łatwe i niezawodne rozwiązanie przeznaczone do codziennego użytku oraz rozrywki. Nie jest to program komputerowy! W każdej chwili możesz usunąć wtyczkę z przeglądarki.

Przez wiele lat szukaliśmy rozwiązania, które funkcjonowałoby dla każdego. 95% wszystkich rozwiązań służących do odblokowywania stron internetowych jest stworzonych przez osoby dla których programowanie nie ma tajemnic. Mówią o VPN, DNS, proxy, tunelowaniu, a ich rozwiązania wymagają skomplikowanych instalacji i ustawień. Większość z tych rozwiązań nie jest wiarygodna. W tej sytuacji zdecydowaliśmy się zbudować nasze własne narzędzie. Stworzyliśmy ChillGlobal, rozwiązanie, które umożliwia dostęp do treści z dowolnego kraju na świecie. Nasza obietnica to dostarczenie usługi, która jest szybka, niezawodna i łatwa w obsłudze dla każdego. 

Nasz zespół ekspertów technologicznych i programistów gwarantuje niezawodność naszych usług. Nasza społeczność użytkowników (cudzoziemcy w każdym wieku i osoby podróżujące służbowo) pomogły nam opracować to doskonałe doświadczenie. Zaistalowanie inteligentnej wtyczki ChillGlobal zajmuje tylko kilka sekund, i daje ona gwarancje bycia przyjazną dla wszystkich grup wiekowych użytkowników.

ChillGlobal jest w 100% legalny. Nasz serwis umożliwia każdemu legalne oglądanie ulubionych filmów lub programów telewizyjnych z innego kraju bez żadnych ograniczeń geograficznych. W przeciwieństwie do IPTV lub dostawcy serwera box TV, oferujemy sieć szybkich serwerów, które łączą się bezpośrednio z krajem i treściami, do których chcesz uzyskać dostęp, niezależnie od lokalizacji.

ChillGlobal zmieni Twoje życie! Pozwoli na oglądanie telewizji gdziekolwiek jesteś. Dzięki naszej wtyczce odblokujesz świat i pozostaniesz na bieżąco z kulturą i ze wszystkimi nowinkami ze swojego kraju. Wierzymy, że każdy powinien mieć prawo dostępu do treści online, niezależnie od ich miejsca pobytu. Dlatego właśnie uruchomiliśmy tę niesamowitą obsługę i jesteśmy przekonani, że nasza wtyczka zmieni Twoje życie na lepsze!

Teraz, gdy wiesz wszystko o naszej wtyczce, nadszedł czas aby ją wypróbować! Zanim zaczniesz z niej korzytać, zarejestruj się na ChillGlobal i rozpocznij całkowicie darmowy okres próbny w tym miejscu. Pobrane i zainstalowane ChillGlobal zajmie Ci 20 sekund po których uzyskasz 20 godzin darmowego korzystania z naszej usługi w ramach miesięcznego okresu próbnego. Nie potrzebujemy szczegółów Twojej karty kredytowej, po prostu użyj swojego adresu e-mail. Otrzymasz dostęp do zawartości online ze wszystkich 15 krajów uczestniczących, niezależnie od swojego położenia. Na przykład, jeśli zapłaciłeś/aś za Netflix w domu, będziesz w stanie połączyć się i uzyskać dostęp do swojego konta bez względu na to, gdzie jesteś

Jeśli jeszcze nie pobrałeś ChillGlobal, pamiętaj że wszystko co musisz zrobić to się zarejestrować. To my odblokujemy świat dla Ciebie. Niezależnie czy chesz oglądać telewizję z domu, czy uzyskać dostęp do swoich płatnych kont takich jak Neteflix, oglądać sport z zagranicy lub porównać ceny i doświadczyać korzyści z zakupów online z ChillGlobal. Będziesz wolny i uzyskasz dostęp do dowolnej strony internetowej bez obawy o geo-blokady.

Świat stoi przed Tobą otworem! 

  POLUB I ODZWIEDŹ STRONĘ FACEBOOK CHILLGLOBAL

Odblokuj ponad 500+ międzynarodowych kanałów już dzisiaj za darmo!

Uzyskaj dostęp do setek kanałów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, zakupów online i wyjątkowych ofert turystycznych. Nasz serwis współgra z takimi stronami jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube, NBC, Amazon, eBay, Sky Go, Hulu, Spotify, ABC, SVT, TV4, i wieloma więcej!

ChillGlobal na FileHippo

Dowiedz się co FileHippo myśli o ChillGlobal.

Czas na relaks z ChillGlobal!

ChillGlobal pozwala oglądać filmy, telewizję, sport, przeglądać internet, robić zakupy bez ograniczeń gdziekolwiek jesteś. Nie potrzebujesz karty kredytowej aby zacząć!

Czytaj więcej...

Opinia Softonic o ChillGlobal

Dowiedz się co Softonic myśli o ChillGlobal.

Koniecznie wypróbuj!

ChillGlobal jest wtyczką do Firefoksa, która pozwala na dostęp do treści online w 15 krajach na całym świecie - niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Czytaj więcej...